Soccer Star Hile 2018

Dünyanın en iyi futbolcu ol. Futbol takımınızı, en iyi futbol liglerindeki zafer gol hedeflerine yönlendirin. Futbol kariyerinizi yönetin, yeteneklerinizi bir futbolcu olarak geliştirin ve kaleciler sizi korkutacaklardır. Futbol kariyerinizde, gerçek kahraman kahramanı olmak, bir rüya takımını bulmak ve Dünya Kupasını kazanmak için birçok futbol efsanesini bulacaksınız!
Soccer Star Hile 2018
Bu futbol menajeriyle eğlenin, kendi mesleki futbol kariyerinizi yönetin ve bir futbol efsanesi haline gelin. Bir forvet, orta saha oyuncusu veya defans oyuncusu gibi gözlem yapın ve bu futbol deneyiminde dünya çapında futbol yıldızı olun. Ajanınızı kiralayın, gerçek futbol oyuncuları için futbol oyundaki masraflarınızı yönetin. Fiziksel eğitmeninizi seçin ve nihai futbolcu gibi fiziksel durumunuzu optimize edin ve futbol topunu kontrol edin!
Futbol takımınızdaki farkı hedeflerinizle işaretleyin ve her futbol stadyumunda en yüksek puanı elde edin. Her meydan okumanın üstesinden gelin ve gerçek futbol kulübünüzün en üst düzeyde kahraman olmasını sağlamak için deneyim kazanın. Kendi futbol menajeri olun ve yeni simülasyon spor oyununda gerçek bir futbolcu olun!
Serbest tekmeler yapın, şöhret yapın ve hayranlarınız bu gerçek futbol maçında maça kadar sizi takip edecekler. Dünya çapında bir futbol yıldızı olun, taraftarlarla olan ilişkilerinizi yönetin ve bir futbol menajerinde hayalinizdeki takım, antrenör ve sponsorlarla olan temas kurun. Nihai futbol takımını yapın ve FIFA futbol şampiyonalarında oyna. Futbol takımınızı dünya çapındaki futbola liderlik edin, bir futbol efsanesi olun!
UEFA Euro veya FIFA Dünya Kupasını her golde ve son futbol taktikleriyle kazanın, stadyumlar futbol hamlelerinizle kükreme gelecek. En sevdiğiniz futbol milli takımıyla 2017/2018 sezonuna başlayın ve her ligin veya yarışmanın kupalarını kazanın. Bu spor oyununda ilk lig kazanmak ve bir futbol kahramanı olmak için kaç mevsim ihtiyacınız var?
⚽OYUN ÖZELLİKLERİ⚽
💰FUTBOL KARİYERİ
★ Olmak istediğiniz futbolcunun türünü seçin: ileri, orta saha oyuncusu veya defans oyuncusu ve futbol kulübü ve hedeflerinizle dünyanın en popüler sporunu fethedin. Gerçek futbol efsanesi olun!
En sevdiğiniz milli takımla oyna: Brezilya, İspanya, Fransa, Rusya, İngiltere, İtalya, Portekiz, Almanya … Ülkenizin futbol kahraman ol!
★ Hayal takımınızı seçin ve çeşitli mevsimler, Ulusal ve Uluslararası ligler, Avrupa ve Dünya kupalarında oynarken rütbelerini alın … FIFA turnuvasına katılın ve en üst seviyeye ulaşın!
🎮OYUN MODLARI
★ Nihai futbolcunuz ve futbol ekibiniz normal modda farklı şampiyonluklar, ligler ve kategorilerde yarışın! Zafer kazanmak için futbol taktiklerini kullanın!
★ Her maçtan sonra kazançlarınızı arttırın ve serbest vuruş veya teknik gibi eğitim modlarını oynayın. Spor oyunlarının yeni yıldızı olmak ve puan toplamak için futbol oyuncusu becerilerinizi geliştirin.
★ Facebook ve Google Play hesaplarınızla senkronize edin ve arkadaşlarınızı yeni çok oyunculu modda dövün! Küresel futbol topluluğuna girin ve bir futbol kahraman olun!
⚡️DENEYİM PURE FUTBO
★ FIFA futbol oyuncuları kutlamaları ile 3D gerçekçi futbol menajeri!
★ Futbol oyunu oynamak için ücretsiz ve kolay arayüz: çekim yapmak için fiske vurmak, yardım etmek için fiske vurmak, serbest vuruş yapmak için fiske vurun. Sadece bir parmak tüm futbol hamle ve taktik mümkündür! Cep telefonunuzda en iyi futbol oyunu oynamak için yeni kontroller!
★ Çarpıcı 3D grafikler, bu spor oyununda futbol stadyumundaymış gibi futbol deneyimini hissedin.
★ Dünya çapında FIFA ve UEFA müsabakalarında oynamak ve bir futbol efsanesi belirleyici gol olarak nihai rüya takımıyla unvan kazan.
Futbol severler için tasarlanmış bu futbol simülasyon oyunda tarihin bir futbolcu olmasını sağlayın!
BİZİ ZİYARET ET:
http://facebook.com/SoccerStar2016
http://generagames.com
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend
Soccer Star 2017 World Legend

Ek bilgiler

Güncellendi : 28 Mart 2017
Yükleme sayısı : 10.000.000 – 50.000.000
Mevcut Sürüm : 3.2.11
Gereken Android sürümü : 4.1 ve üzeri İçerik Derecelendirme : PEGI 12 Kumar Daha fazla bilgi edinin
Etkileşimli Öğeler : Dijital Satın Alma İşlemleri
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: ₺1,79-₺164,99
Soccer Star Hile 2018 Reviewed by Hilesel Com on 5/14/2017 Rating: 5

Hiç yorum yok:

All Rights Reserved by HileSel - Oyun Hileleri 2018 © 2016 - 2017
Powered By

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.