Metin2 KDP Nerden Düşer

Merhabalar değerli okuyucularımız bu makalemizde sizlere Kırmızı Demir Pala yani KDP nerden düşer bunu anlatacağız bildiğiniz gibi 30 Levelin en popüler itemlerinden biri olan KDP savaşçı karakteri çift el silahları için vazgeçilmez bir silahtır özellikle Metin2 TR oynayan oyuncularımız bilirler peki bu Kırmızı demir pala isimli silahımızı nereden düşürürüz gelin birlikte bakalım.

KDP Hangi slottan düşer?


Kırmıız demir pala vadide mistiklerin bulunduğu bölgede mistik isimli slottan düşmektedir. Birçok mistik keserek KDP düşürme şansınızı arttırabilirsiniz. Mistikler oldukça fazla sayıdadır ve oldukça az sayıda KDP düşeceği için vadide uzun vakit geçirebilirsiniz.
mis1     mis2     mis3
Yukarıda gördüğünüz mistik isimli canavarları keserek kolaylıkla Kırmızı Demir Pala düşürebilirsiniz.

KDP Haritada nerden düşer?


kdp KDP silahımız sol tarafta görmüş olduğunuz Seungryong vadisinin haritasında işaretli olan noktalardan düşmektedir. Haritada bu kısımlara giderek mistik kesecek ve kestiğiniz her mistik slotuyla KDP düşürme şansınızı bir o kadar arttıracaksınız. Diğer itemleriniz de ki efsunlara bonus olarak item düşürme şansını 2x arttıran efsunu getirebilirseniz veya kullanırsanız KDP düşürme şansınızı doğru oranda bir hayli arttırmış olursunuz. Vadide uzun süre kalacağınız için Pot yani Kırmızı ve Mavi iksir stoklarınızı sağlam şekilde oluşturduktan sonra vadiye gidin çünkü birkaç saat kadar vadide zaman geçireceksiniz çünkü malum kolay düşen bir item değil Kırmızı Demir Pala silahı. Diğer kişilerin serbest moduna alıp sizi keserek iteminizi kapmasına izin vermeyin çünkü bu tip olaylar vadide oldukça fazla şekilde yaşanmaktadır. Buna göre de önleminizi almanızı öneririm arkadaşlar Pvp serverler için bu tip durumlar genelde yok ancak TR Serverinde oynayan oyuncu arkadaşlar bu önerimi dikkate mutlaka alsınlar..
Metin2 KDP Nerden Düşer Reviewed by Hilesel Com on 1/30/2017 Rating: 5

6 yorum:

 1. Eski bir metin2 oyuncusu olarak bu makalenizi gorunce anılarım depresti elinize saglık

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir konu, şahsen oyunda ilerleyemedim ve hep kdp düşürmeye çalıştım. Bilgi için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. abdulkadir polat30 Ocak 2017 11:26

  vaybe yıllar önce oynadığım oyun. zamanında az dolunay kdp peşinde koşmadım. anılarım depreşti resmen. malazgirt sw'sinde 1.ciydim bilenler bilir MPoLaT77 bilgiler doğrudur arkadaşlar hocamın dediğini aynen uygulayın.

  YanıtlaSil
 5. Metin2 yi nerede görsem duygulanırım bi aralar adımdan memleketimden daha iyi ezberlemiştim bu oynun ipuçlarını :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çogu insanın çocukluk oyunu bu devirde :) duygulanmamak elde değil. anılar canlanıyor :)

   Sil

All Rights Reserved by HileSel - Oyun Hileleri 2018 © 2016 - 2017
Powered By

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.